MEAN WELL MDS01L-15N Przetwornica DC/DC, do PCB, SIP-7, 1 W, 15 V, 67 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
30.79
25.03 + VAT
- MPN:
- MDS01L-15N
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- Obudowa:
- SIP7
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -7% (12.03.2026)