Pasek zębaty PHG 800-8M-S450 skok: 8 mm zęby: 100 SKF 800 mm 450 mm
RS Components
Pasek zębaty PHG 800-8M-S450 skok: 8 mm zęby: 100 SKF 800 mm 450 mm RSS 1340.44 1340.44 1089.79 + VAT