Pasek zębaty PHG 896-8M-S450 skok: 8 mm zęby: 107 SKF 896 mm 450 mm
RS Components
Pasek zębaty PHG 896-8M-S450 skok: 8 mm zęby: 107 SKF 896 mm 450 mm RSS 1500.71 1500.71 1220.09 + VAT