Pasek zębaty PHG 720-8M-S450 skok: 8 mm zęby: 90 SKF 720 mm 450 mm
RS Components
Pasek zębaty PHG 720-8M-S450 skok: 8 mm zęby: 90 SKF 720 mm 450 mm RSS 1241.60 1241.60 1009.43 + VAT