Kołek rozporowy uniwersalny 8x32 mm Rawlplug R-U1-BLU-80-C /80 szt./
TIM SA
RSS
8.67
7.05 + VAT
- MPN:
- R-U1-BLU-80-C
- Kod:
- Producent:
- RawlPlug
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +8% (24.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 8.02
Sugerowane produkty dla antyrotacyjnym
UNO to uniwersalny kołek rozporowy o średnicy 8 mm, przeznaczony do zakotwień w różnych rodzajach podłoża – zarówno pełnych, jak i otworowych. Dzięki kompaktowej konstrukcji i skrzydełkom antyrotacyjnym zapewnia pewne mocowanie nawet w trudnych warunkach montażowych.
Cechy produktu
Zastosowanie
Produkt idealny do mocowania lekkich i średnich elementów montażowych w różnego typu podłożach:
Korzyści
Dane techniczne
Indeks: R-U1-BLU-80-C EAN: 5010445685958 Średnica kołka: 8 mm Długość kołka: 32 mm Zalecana średnica wkręta: 4,5 – 6,0 mm Minimalna głębokość otworu: 42 mm Minimalna grubość podłoża: 80 mm Minimalny rozstaw: 64 mm Minimalna odległość od krawędzi: 64 mm Zalecane podłoża: beton, cegła pełna, cegła silikatowa pełna, cegła dziurawka, gazobeton, płyta gipsowo-kartonowa, płyta cementowo-gipsowa Opakowanie: zawieszka papierowa – 80 szt.