IC13018.432M20.0CE1B SMD quartz, ceramic 18.432 MHz 20 ppm, 20 pF, 3.4 mm x 2.7 mm x
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
IC13018.432M20.0CE1B
Kod:
407303
Producent:
RED FREQUENCY
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Red Frequency SMD quartz IC 13 ceramic enclosure 18.432 Mhz 20 ppm 3.4 mm x 2.7 mm x 0.75 mm 20 pF