GRM155C80J475MEAAD MLCC, 0402, 4.7 µF, 6.3 V, X6S, ±20
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
GRM155C80J475MEAAD
Kod:
411573
Producent:
MURATA
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-33% (17.02.2026)
Poprzednia cena:
MLCC 0402 (1.0 x 0.5 x 0.5 mm) 4.7 µF 6.3 V X6S (EIA) ±20% (M)