ECWFG2J225QA-PAN-0
TME
RSS 7.20 7.20 x 56
MPN:
ECWFG2J225QA
Kod:
ECWFG2J225QA-PAN-0
Minimalne zamówienie:
56 szt.
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 280+
Kondensator: polipropylenowy; H: 24mm; 2,2uF; 630VDC; THT; ECWFG