PR02000208201JA100
TME
RSS 0.35 0.35 x 1000
MPN:
PR02000208201JA100
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.44% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.34
Ilość [ x szt]: 2000+ 3000+ 4000+ 5000+ 6000+ 10000+ 12000+ 20000+ 25000+
Rezystor: metal film; THT; 8,2kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø3,9x10mm; 1000szt.