CRCW060356R0FKEAHP
TME
CRCW060356R0FKEAHP RSS 0.07 0.07 x 5000
MPN:
CRCW060356R0FKEAHP
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.67% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.07
Ilość [ x szt]: 10000+ 15000+ 25000+ 35000+ 50000+ 60000+ 75000+ 125000+
Rezystor: thick film; SMD; 0603; 56Ω; 330mW; ±1%; 75V; -55÷155°C