PTIO15S4PELED24RD
TME
PTIO15S4PELED24RD RSS 45.62 45.62 x 50
MPN:
Kod:
PTIO15S4PELED24RD
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.08% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
45.58
Złączka: szynowa; 13,5A; 24V; push-in; PA; L: 40mm; 0,14÷1,5mm2