PTIO15S4PELED24GN
TME
PTIO15S4PELED24GN RSS 41.32 41.32 x 50
MPN:
Kod:
PTIO15S4PELED24GN
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.97% (20.04.2026)
Poprzednia cena:
41.72
Złączka: szynowa; 13,5A; 24V; push-in; PA; L: 40mm; 0,14÷1,5mm2