Przełącznik I-0-II 3 polowy z napędem silnikowym 200A, wg IEC/EN/BS, sterowanie 24VDC GLCMB0200D024
TIM SA
RSS
3369.08 + VAT
- MPN:
- GLCMB0200D024
- Kod:
- Producent:
- LOVATO ELECTRIC
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla glcmb
Charakterystyka techniczna:
układ łączeń: otwarte przejście (pozycje I-0-II) liczba pól: 3 prąd termiczny Ith wg IEC:200A napęd silnikowy – napięcie zasilania 24VDC sposoby sterowania napędem: sterowanie impulsowe lub sterowanie sygnałem ciągłym przełączanie sterowane elektrycznie lub ręcznie pokrętło do przełączania bezpośredniego, dostarczane w standardzie, z możliwością blokady kłódką by zapobiec uruchomieniu przy użyciu napędu montaż śrubowy na płycie napięcie znamionowe izolacji Ui: 1000V znamionowe napięcie udarowe Uimp: 12kV trwałość mechaniczna: 20 000 cykli rozbudowa modułami rozszerzeń serii EXP...: