Zasilacz impulsowy do wbudowania modułowy 100,8W 24VDC 4,2A RSP-100-24
TIM SA
Zasilacz impulsowy do wbudowania modułowy 100,8W 24VDC 4,2A RSP-100-24 RSS 176.54 176.54 143.53 + VAT
MPN:
RSP-100-24
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.71% (16.03.2026)
Poprzednia cena:
170.22
Producent: MEAN WELL Zasilacz: impulsowy Rodzaj zasilacza: do wbudowania, modułowy Rodzaj obudowy: 227A Wymiary: 179x99x30mm Liczba wyjść: 1 Moc: 100,8W Napięcie wyjściowe: 24V DC Prąd wyjściowy: 4,2A Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Zakres napięć wyjściowych: 22,8...26,4V DC Sprawność: 87% Zakres temperatury pracy: -30...70°C Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP Produkty współpracujące: TBC-07 Funkcje dodatkowe: PFC aktywne