Zasilacz impulsowy do wbudowania modułowy 960W 24VDC 40A RCP-1000-24
TIM SA
Zasilacz impulsowy do wbudowania modułowy 960W 24VDC 40A RCP-1000-24 RSS 1997.96 1997.96 1624.36 + VAT
MPN:
RCP-1000-24
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.06% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
Producent: MEAN WELL Zasilacz: impulsowy Rodzaj zasilacza: do wbudowania, modułowy Rodzaj obudowy: 952A Wymiary: 295x127x41mm Liczba wyjść: 1 Moc: 960W Napięcia wyjściowe: 24V DC Prąd wyjściowy: 40A Podłączenie elektryczne: CN501 Zakres napięć wyjściowych: 23,2...24,8V DC Sprawność: 87% Zakres temperatury pracy: -20...60°C Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP