Zasilacz impulsowy do wbudowania modułowy 645W 15VDC 43A HRP-600-15
TIM SA
Zasilacz impulsowy do wbudowania modułowy 645W 15VDC 43A HRP-600-15 RSS 660.19 660.19 536.74 + VAT
MPN:
HRP-600-15
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.06% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
681.06
Producent: MEAN WELL Zasilacz: impulsowy Rodzaj zasilacza: do wbudowania, modułowy Rodzaj obudowy: 977A Wymiary: 218x105x63,5mm Liczba wyjść: 1 Moc: 645W Napięcia wyjściowe: 15V DC Prąd wyjściowy: 43A Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Zakres napięć wyjściowych: 13,5...18V DC Sprawność: 88% Zakres temperatury pracy: -40...70°C Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP Funkcje dodatkowe: PFC aktywne