Zasilacz: impulsowy LED 30W 15÷50VDC 350÷700mA 198÷264VAC LC 30W 350-700MA DA SC SNC4
TIM SA
Zasilacz: impulsowy LED 30W 15÷50VDC 350÷700mA 198÷264VAC LC 30W 350-700MA DA SC SNC4 RSS 106.87 106.87 86.89 + VAT
MPN:
LC 30W 350-700MA DA SC SNC4
Kod:
Producent:
Tridonic
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Producent: TRIDONIC Typ zasilacza: impulsowy Zastosowanie: LED Rodzaj zasilacza: LED Moc: 30W Napięcie wyjściowe: 15...50V DC Prąd wyjściowy: 350...700mA Klasa szczelności: IP20 Wymiary zewnętrzne: 97x43x30mm Seria producenta: LC Zabezpieczenie: brak obciążenia, przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP Temperatura pracy: -20...50°C Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Liczba wyjść: 1 Funkcje dodatkowe: DALI Sprawność: 88% Tryby pracy: stałoprądowy