Zasilacz: impulsowy LED 10W 28÷56VDC 180mA 198÷264VAC IP20 LCBI 10W 180MA PHASE-CUT/1-10V LP
TIM SA
RSS
71.51
58.14 + VAT
- MPN:
- LCBI 10W 180MA PHASE-CUT/1-10V LP
- Kod:
- Producent:
- Tridonic
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla lcbi
Producent: TRIDONIC Typ zasilacza: impulsowy Zastosowanie: LED Rodzaj zasilacza: LED Moc: 10W Napięcie wyjściowe: 28...56V DC Prąd wyjściowy: 0,18A Klasa szczelności: IP20 Wymiary zewnętrzne: 139x30x21mm Seria producenta: LCBI Zabezpieczenie: brak obciążenia, przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwzwarciowe SCP Temperatura pracy: -20...50°C Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa, zaciski sprężynowe Liczba wyjść: 1 Funkcje dodatkowe: funkcja ściemniania 1-10V DC Sprawność: 79% Tryby pracy: stałoprądowy