Przekaźnik: półprzewodnikowy Uster: 5÷24VDC 40A 24÷240VAC G3NA-240B-UTU 5-24VDC
TIM SA
Przekaźnik: półprzewodnikowy Uster: 5÷24VDC 40A 24÷240VAC G3NA-240B-UTU 5-24VDC RSS 552.00 552.00 448.78 + VAT
MPN:
G3NA-240B-UTU 5-24VDC
Kod:
Producent:
Omron Electronics
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Producent: OMRON Typ przekaźnika: półprzewodnikowy Wersja przekaźnika: 1-fazowy Napięcie przełączane: 24...240V AC Napięcie sterujące: 5...24V DC Maksymalny prąd pracy: 40A Seria producenta: G3NA Sposób przełączania: załączanie w zerze Produkty współpracujące: R99-12 Temperatura pracy: -30...80°C