Stycznik: 3-biegunowy, NO x3, 110VAC, 32A DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ)
TIM SA
Stycznik: 3-biegunowy, NO x3, 110VAC, 32A DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ) RSS 1012.11 1012.11 822.85 + VAT
MPN:
DILM32-10(110V50HZ,120V60HZ)
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (29.03.2026)
Poprzednia cena:
883.46
Producent: EATON ELECTRIC Typ stycznika: 3-biegunowy Prąd pracy maks. 32A Napięcie sterujące: 110V AC/p> Konfiguracja styków: NOx3 Styki pomocnicze zintegrowane: NO