Stycznik: 3-biegunowy, NO x3, 230VAC, 25A DILM25-01(230V50HZ,240V60HZ)
TIM SA
Stycznik: 3-biegunowy, NO x3, 230VAC, 25A DILM25-01(230V50HZ,240V60HZ) RSS 695.72 695.72 565.63 + VAT
MPN:
DILM25-01(230V50HZ,240V60HZ)
Kod:
Producent:
EATON
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (29.03.2026)
Poprzednia cena:
607.26
Producent: EATON ELECTRIC Typ stycznika: 3-biegunowy Prąd pracy maks. 25A Napięcie sterujące: 230V AC/p> Konfiguracja styków: NOx3 Styki pomocnicze zintegrowane: NC