1.5KE440CA-YAN
TME
RSS 3.38 3.38 2.75 + VAT
MPN:
1.5KE440CA
Kod:
1.5KE440CA-YAN
Producent:
YANGJIE TECHNOLOGY
Obudowa:
DO-201AE
Zmiana ceny:
-0.88% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.41
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1250+ 2500+ 10000+
Dioda: TVS; 418÷462V; 2,5A; dwukierunkowa; DO201AE; 1,5kW; 1.5KE