Zasilacz impulsowy: otwarty, 130W, 80-264VAC, 18VDC, 7,3A ECS130US18
TIM SA
Zasilacz impulsowy: otwarty, 130W, 80-264VAC, 18VDC, 7,3A ECS130US18 RSS 444.92 444.92 361.72 + VAT
MPN:
ECS130US18
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.73% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
452.74
Producent: XP POWER Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: otwarty Moc: 130W Liczba wyjść: 1 Napięcie wyjściowe: 18V DC Prąd wyjściowy: 7,3A Temperatura pracy: -20...70°C Montaż: otwory mocujące Sprawność: 90% Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP Wymiary zewnętrzne: 101,6x50x32,5mm Podłączenie elektryczne: wtyk z mechanizmem zatrzaskowym Seria producenta: ECS Pobór mocy bez obciążenia: Częstotliwość przełączania: 65kHz Napięcie izolacji: 4kV Zastosowanie: aplikacje medyczne, IT