Zasilacz impulsowy: sieciowy, wtykowy, 12VDC, 2A, 24W VEL24US120-EU-JA
TIM SA
Zasilacz impulsowy: sieciowy, wtykowy, 12VDC, 2A, 24W VEL24US120-EU-JA RSS 81.00 81.00 65.85 + VAT
MPN:
VEL24US120-EU-JA
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
86.54
Producent: XP POWER Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: sieciowy, wtykowy Napięcie wyjściowe: 12V DC Prąd wyjściowy maks.: 2A Moc: 24W Rodzaj złącza wyjściowego: 5,5/2,1 Wymiary zewnętrzne: 90x34x57,57mm Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP Zgodność z normą: Energy efficiency Level VI Długość przewodu wyjściowego: 1,5m Sprawność: 85% Wersja złącza: proste Polaryzacja: plus w środku Temperatura pracy: 0...60°C Złącza dla kraju: Europa Tryby pracy: stałonapięciowy