GRM158R60J226ME01D MLCC, 0402, 22 µF, 6.3 V, X5R, ±20
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
GRM158R60J226ME01D
Kod:
411538
Producent:
MURATA
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
MLCC 0402 (1.0 x 0.5 x 0.8 mm) 22 µF 6.3 V X5R (EIA) ±20% (M) only for mobile devices