Zasilacz impulsowy otwarty 45,6W 80-264VAC OUT 1 Uwyj 24VDC EPS-45S-24
TIM SA
RSS
63.49
51.62 + VAT
- MPN:
- EPS-45S-24
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -3.07% (24.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 45s
Producent: MEAN WELL Ilość wyjść: 1 Moc wyjściowa: 45,6W Napięcie na wyjściu: 24V DC Zużycie energii w stanie jałowym: Złącze elektryczne: wtyk raster 3,96mm Prąd na wyjściu: 1,9A Typ zasilacza: otwarty Seria producenta: EPS-45S Wydajność energetyczna: 90% Zakres temperatury robocze: -30...70°C Rodzaj zasilacza: impulsowy Wymiary zewnętrzne: 76,2x50,8x24mm Zakres napięć wyjściowych: 22,8...27,6V DC