Zasilacz impulsowy otwarty 60W 80-264VAC OUT 1 Uwyj 7,5VDC EPS-65S-7.5
TIM SA
Zasilacz impulsowy otwarty 60W 80-264VAC OUT 1 Uwyj 7,5VDC EPS-65S-7.5 RSS 66.36 66.36 53.95 + VAT
MPN:
EPS-65S-7.5
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.05% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
68.45
Producent: MEAN WELL Ilość wyjść: 1 Moc wyjściowa: 60W Napięcie na wyjściu: 7,5V DC Zużycie energii w stanie jałowym: Złącze elektryczne: wtyk raster 3,96mm Prąd na wyjściu: 8A Typ zasilacza: otwarty Seria producenta: EPS-65S Wydajność energetyczna: 85% Zakres temperatury robocze: -30...70°C Rodzaj zasilacza: impulsowy Wymiary zewnętrzne: 76,2x50,8x24mm Zakres napięć wyjściowych: 7,12...8,3V DC