Zasilacz impulsowy otwarty 499,5W 113-370VDC 80-264VAC OUT 1 RPS-500-24-C
TIM SA
Zasilacz impulsowy otwarty 499,5W 113-370VDC 80-264VAC OUT 1 RPS-500-24-C RSS 471.64 471.64 383.45 + VAT
MPN:
RPS-500-24-C
Zmiana ceny:
-3.06% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
486.54
Producent: MEAN WELL Ilość wyjść: 1 Moc wyjściowa: 499,5W Napięcie na wyjściu: 24V DC Obudowa: 247A Zużycie energii w stanie jałowym: Złącze elektryczne: wtyk raster 3,96mm Prąd na wyjściu: 20,8A Typ zasilacza: otwarty Seria producenta: RPS-500 Wydajność energetyczna: 93% Zakres temperatury robocze: -30...70°C Rodzaj zasilacza: impulsowy Wymiary zewnętrzne: 130x86x43mm Zakres napięć wyjściowych: 22,8...25,2V DC Przeznaczenie: aplikacje medyczne