Zasilacz impulsowy otwarty 400W 113-370VDC 80-264VAC OUT 1 RPS-400-48-TF
TIM SA
Zasilacz impulsowy otwarty 400W 113-370VDC 80-264VAC OUT 1 RPS-400-48-TF RSS 453.50 453.50 368.70 + VAT
MPN:
RPS-400-48-TF
Zmiana ceny:
-3.06% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
467.82
Producent: MEAN WELL Ilość wyjść: 1 Moc wyjściowa: 0,4kW Napięcie na wyjściu: 48V DC Zużycie energii w stanie jałowym: Złącze elektryczne: wtyk raster 3,96mm Prąd na wyjściu: 8,4A Typ zasilacza: otwarty Seria producenta: RPS-400 Wydajność energetyczna: 94% Zakres temperatury robocze: -30...70°C Rodzaj zasilacza: impulsowy Wymiary zewnętrzne: 160x86x43mm Zakres napięć wyjściowych: 45,6...50,4V DC Przeznaczenie: aplikacje medyczne