Zasilacz impulsowy otwarty 300W 127-370VDC 90-264VAC OUT 1 RPS-300-15C
TIM SA
Zasilacz impulsowy otwarty 300W 127-370VDC 90-264VAC OUT 1 RPS-300-15C RSS 359.69 359.69 292.43 + VAT
MPN:
RPS-300-15C
Kod:
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.29% (15.03.2026)
Poprzednia cena:
348.24
Producent: MEAN WELL Ilość wyjść: 1 Moc wyjściowa: 300W Napięcie na wyjściu: 15V DC Obudowa: 247A Zużycie energii w stanie jałowym: Złącze elektryczne: wtyk raster 3,96mm Prąd na wyjściu: 20A Typ zasilacza: otwarty Seria producenta: RPS-300 Wydajność energetyczna: 90% Zakres temperatury robocze: -30...70°C Rodzaj zasilacza: impulsowy Wymiary zewnętrzne: 130x86x43mm Zakres napięć wyjściowych: 14,25...15,75V DC Przeznaczenie: aplikacje medyczne