Zasilacz impulsowy otwarty 400W 113-370VDC 80-264VAC OUT 1 RPS-400-15-C
TIM SA
RSS
405.53
329.70 + VAT
- MPN:
- RPS-400-15-C
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla dc80
Producent: MEAN WELL Ilość wyjść: 1 Moc wyjściowa: 0,4kW Napięcie na wyjściu: 15V DC Zużycie energii w stanie jałowym: Złącze elektryczne: wtyk raster 3,96mm Prąd na wyjściu: 26,7A Typ zasilacza: otwarty Seria producenta: RPS-400 Wydajność energetyczna: 92% Zakres temperatury robocze: -30...70°C Rodzaj zasilacza: impulsowy Wymiary zewnętrzne: 130x86x43mm Zakres napięć wyjściowych: 14,3...15,8V DC Przeznaczenie: aplikacje medyczne