Przetwornica DC/DC 40W 18-75VDC / 48VDC 835mA DTE4048S48-D
TIM SA
Przetwornica DC/DC 40W 18-75VDC / 48VDC 835mA DTE4048S48-D RSS 444.41 444.41 361.31 + VAT
MPN:
DTE4048S48-D
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.73% (15.03.2026)
Poprzednia cena:
428.45
Producent: XP POWER Częstotliwość pracy: 285kHz Liczba portów: 1 Moc: 40W Typ montażu: na szynę DIN Wytrzymałość izolacji: 2,5kV DC Napięcie zasilania: 18...75V DC Napięcie na wyjściu: 48V DC Typ obudowy: 4.41"x2.51" Prąd na wyjściu: 0,835A Seria producenta: DTE40 Wydajność energetyczna: 90% Zakres temperatur pracy: -40...95°C Rodzaj przetwornicy: DC/DC Wymiary zewnętrzne: 112x63,8x25,6mm