Przetwornica DC/DC 3W 9-36VDC / 12VDC 250mA ITP0324S12
TIM SA
Przetwornica DC/DC 3W 9-36VDC / 12VDC 250mA ITP0324S12 RSS 79.79 79.79 64.87 + VAT
MPN:
ITP0324S12
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.58% (15.03.2026)
Poprzednia cena:
77.03
Producent: XP POWER Częstotliwość pracy: 100kHz Liczba portów wyjściowych: 1 Moc: 3W Typ montażu: THT Wytrzymałość izolacji: 1,6kV DC Napięcie zasilania: 9...36V DC Napięcie na wyjściu: 12V DC Typ obudowy: SIP6 Prąd na wyjściu: 0,25A Seria producenta: ITP Wydajność energetyczna: 84% Zakres temperatur pracy: -40...75°C Rodzaj przetwornicy: DC/DC Wymiary zewnętrzne: 17x10x11,7mm