Przetwornica DC/DC 40W 18-75VDC / 5VDC 8A 1x1 BCT40T48S05
TIM SA
Przetwornica DC/DC 40W 18-75VDC / 5VDC 8A 1x1 BCT40T48S05 RSS 241.30 241.30 196.18 + VAT
MPN:
BCT40T48S05
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.72% (15.03.2026)
Poprzednia cena:
232.64
Producent: XP POWER Częstotliwość pracy: 400kHz Liczba portów wyjściowych: 1 Moc: 40W Typ montażu: THT Wytrzymałość izolacji: 2kV DC Napięcie zasilania: 18...75V DC Napięcie na wyjściu: 5V DC Typ obudowy: 1"x1" Prąd wyjściowy: 8A Seria producenta: BCT40T Wydajność energetyczna: 88% Zakres temperatur pracy: -40...105°C Rodzaj przetwornicy: DC/DC Wymiary zewnętrzne: 25,4x25,4x10,5mm