Przetwornica AC/DC 5W / 15VDC 330mA OUT 1 83 EHL EHL05US15
TIM SA
Przetwornica AC/DC 5W / 15VDC 330mA OUT 1 83 EHL EHL05US15 RSS 96.44 96.44 78.41 + VAT
MPN:
EHL05US15
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.14% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
99.57
Producent: XP POWER Liczba portów wyjściowych: 1 Moc: 5W Sposób montażu: THT Wytrzymałość izolacji: 4kV DC Napięcie na wyjściu: 15V DC Prąd na wyjściu: 0,33A Seria producenta: EHL Wydajność energetyczna: 83% Zakres temperatur pracy: -40...80°C Rodzaj przetwornicy: AC/DC Wymiary zewnętrzne: 52,4x27,2x23mm