Dławik: drutowy z kompensacją THT 3A 80m 4,5mH RN222-3-02-4M5
TIM SA
Dławik: drutowy z kompensacją THT 3A 80m 4,5mH RN222-3-02-4M5 RSS 13.59 13.59 11.05 + VAT
MPN:
RN222-3-02-4M5
Kod:
Producent:
SCHAFFNER EMC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.57% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
13.38
Producent: SCHAFFNER / TE Connectivity Typ dławika: drutowy z kompensacją Rodzaj dławika: pierścieniowy,z kompensacją Indukcyjność pojedynczego uzwojenia: 4,5mH Prąd pracy: 3A Rezystancja: 80mΩ Montaż: THT