Dławik: drutowy z kompensacją THT 500mA 1200m 27mH RN112-0.5-02-27M
TIM SA
Dławik: drutowy z kompensacją THT 500mA 1200m 27mH RN112-0.5-02-27M RSS 9.48 9.48 7.71 + VAT
MPN:
RN112-0.5-02-27M
Kod:
Producent:
SCHAFFNER EMC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-31% (03.03.2026)
Poprzednia cena:
13.65
Producent: SCHAFFNER / TE Connectivity Typ dławika: drutowy z kompensacją Rodzaj dławika: pierścieniowy,z kompensacją Indukcyjność pojedynczego uzwojenia: 27mH Prąd pracy: 0,5A Rezystancja: 1,2Ω Montaż: THT