Przetwornica obniżająca napięcie 18-30V → 12V max. 1A IP67 DCDCH-12V1A-SD
TIM SA
RSS
57.02
46.36 + VAT
- MPN:
- DCDCH-12V1A-SD
- Kod:
- Producent:
- PULSAR
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla napięcie18
Nazwa: 12V/1A/55MM przetwornica obniżająca napięcie Zasilanie 18 - 30 V DC Wyjście zasilania 1 A / 12 V DC Sprawność 93% Wymiary 50 x 25 x 48 [+/-2 mm] Zabezpieczenia SCP, OLP Przewód Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.5m + JACK 5,5/2,1 żeński Stopień ochrony EN60529 IP 67 Gwarancja 2 lata Uwagi - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe - zalany żywicą