SVC471D-05AFF5
TME
RSS 0.13 0.13 x 1000
MPN:
SVC471D-05AFF5
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
SAMWHA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.23% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.13
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 400A; 5mm