LB2012T100KR
TME
LB2012T100KR RSS 0.94 0.94 0.76 + VAT
MPN:
LB2012T100KR
Producent:
TAIYO YUDEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.05% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.95
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 3000+ 6000+ 9000+
Dławik: drutowy; SMD; 0805; 10uH; 120mA; R: 500mΩ; ±10%; LB; 2x1,25mm