EEHZC1V220R SMD electrolytic capacitor, 22µF, 35V, 4000h
reichelt elektronik
EEHZC1V220R SMD electrolytic capacitor, 22µF, 35V, 4000h RSS 0.32 0.32 EUR1.37 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EEHZC1V220R
Kod:
400736
Producent:
PANASONIC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitor
SMD
Series : ZC (High temperature lead free reflow) Type : V
Characteristics - Endurance: 4000 h at 125°C (High temperature / Long life) - Low ESR and high ripple current (85 % over, lower ESR than current V-TP) - High-withstand voltage (25 V.DC to 80 V.DC), Low LC (0.01 CV or 3 µA)
- Vibration resistant product is available on request. (Ø8 mm or larger) - AEC-Q200 compliant