GRM188R61E106KA73D MLCC, 0603, 10 uF, 25 V, X5R, ±10
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
GRM188R61E106KA73D
Kod:
410086
Producent:
MURATA
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-17% (13.02.2026)
Poprzednia cena:
MLCC 0603 (1.6 x 0.8 x 0.8 mm) 10 µF 25 V X5R (EIA) ±10% (K)