IC23012.288M30.0EE1C Standard quartz, metal 12.228 MHz ±30 ppm, 30 pF, 10.7 mm x 4.3
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
IC23012.288M30.0EE1C
Kod:
407346
Producent:
RED FREQUENCY
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Red Frequency quartz, wired IC 23 metal enclosure 12.228 MHz ±30 ppm 10.7 mm x 4.3 mm x 3.5 mm 30 pF