STTH30S12W-STM-0
TME
RSS 7.65 7.65 x 300
MPN:
STTH30S12W
Kod:
STTH30S12W-STM-0
Minimalne zamówienie:
300 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Dioda: prostownicza; THT; 1,2kV; 30A; Ifsm: 180A; DO247; Ufmax: 2,9V