STTH30L06WY-STM-0
TME
RSS 7.01 7.01 x 330
MPN:
STTH30L06WY
Kod:
STTH30L06WY-STM-0
Minimalne zamówienie:
330 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Dioda: prostownicza; THT; 600V; 30A; Ifsm: 300A; DO247; Ufmax: 1,55V