Bourns SRP1265A-470M Choke SMD 47 µH 90 mΩ 6.5 A
Rapid Electronics
RSS
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- SRP1265A-470M
- Kod:
- Producent:
- BOURNS
- ISBN:
- Waluta:
- funt szterling
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +200% (16.04.2026)