PCB-REG-230V/2KW-CP
Wekton
PCB-REG-230V/2KW-CP RSS 15.50 15.50 12.60 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PCB-REG-230V/2KW-CP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 20+
Regulator fazowy mocy 230VAC 50Hz 180° 2kW Triak PCB