CBM04YTSH500-1
TME
RSS 0.07 0.07 x 3000
MPN:
CBM04YTSH500-1
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Producent:
VIKING
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.43% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.07
Ferryt: koralik; SMD; 6000mA; 1204; R: 15mΩ; ±25%; Z: 50Ω; CBM; 100kHz