STP7N105K5
TME
RSS 6.78 6.78 x 1000
MPN:
STP7N105K5
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.18% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.79
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 1,05kV; 4A; 110W; TO220-3