YCL40-1203330 LED power supply unit, 40 W, 12 V, 3.33 A, CV
reichelt elektronik
RSS
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- YCL40-1203330
- Kod:
- Producent:
- YINGJIAO
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.32% (14.02.2026)